FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Hışım Grup-Tutku Gıda Mağaza Operasyon Müdürü – Nıke (Beyoğlu)

Hışım Grup-Tutku Gıda Mağaza Operasyon Müdürü – Nıke (Beyoğlu)

Hışım Grup-Tutku Gıda Mağaza Operasyon Müdürü – Nıke (Beyoğlu)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1984 yılında kurulan Hışım Grup döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Perakende alanında dünyaca ünlü Nike, Lacoste , Swatch, Camper , Super Step markalarının bayiliğini yapan grup aynı zamanda öncü uygulamaları ve geçmişte edinilen deneyimleri doğrultusunda kendi markası Lastik Pabuç’ u perakende bünyesine kazandırmıştır. Perakende sektöründe A sınıfı kalitede hizmet sunmayı vizyon edinmiş olan grup İstanbul’un en güzel lokasyonlarında; Beyoğlu, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Karaköy ve Ümraniye de mağazaları faaliyet göstermektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu lokasyonunda yer alan Nıke mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip ”Mağaza Operasyon Müdürü” arayışımız bulunmaktadır.

Mağaza bütçesi,sipariş,gider ve stok tablolarını hazırlayıp,takibini yapmak,Mağazada müşterilere en iyi hizmetin verilmesini sağlamak,Personelin idaresini sağlayarak motivasyonu yüksek,satış odaklı, takım çalışmaları yapmak,Tüm mağaza operasyonlarının takibini yaparak koordinasyonunu sağlamak,Marka bilincini tüm çalışanlara empoze edip yeniliklere açık verimli bir çalışma ortamı yaratmak,Tüm işlemlerin,(ürün değişimi,iade,tadilat vb.) prosedürlerine uygun olarak ve zamanında yapılmasını sağlamak.

GENEL NİTELİKLER

En az Lise mezunu,Perakende, mağazacılık sektöründe en az 3 yıl yönetici pozisyonunda deneyime sahip,İleri derecede İngilizce bilen,Nebim & Winner mağaza programını iyi derecede kullanabilen,Perakende operasyonları,stok ürün yönetimi,bütçeleme,planlama,müşteri,satış ve insan yönetiminde deneyimli,Marka bilinci yüksek,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/hisim-grup-tutku-gida-magaza-operasyon-muduru-nike-beyoglu-2473920

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ