FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Hışım Grup-Tutku Gıda İnsan Kaynakları Yöneticisi / Yönetmeni

Hışım Grup-Tutku Gıda İnsan Kaynakları Yöneticisi / Yönetmeni

Hışım Grup-Tutku Gıda İnsan Kaynakları Yöneticisi / Yönetmeni

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1984 yılında kurulan Hışım Grup; döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Perakende alanında dünyaca ünlü Nike, Lacoste , Swatch, Super Step markalarının bayiliğini yapan grup aynı zamanda öncü uygulamaları ve geçmişte edilen deneyimleri doğrultusunda kendi markası Lastik Pabuç’ u perakende bünyesine kazandırmıştır.
Türkiye ‘de en çok döviz bürosunu aynı çatı altında barındıran sektör öncüsü bir firmadır.
Kurulduğu günden beri farklı sektörlerde edindiği birçok deneyimi kalite ve yenilik anlayışları ile harmanlayan grup Turizm – Otelcilik sektöründe de markalaşmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda faaliyette olan otelleri ve birçok projeleri bulunmaktadır.

Hışım Grup İnsan Kaynakları departmanında görev alacak ” İnsan Kaynakları Yöneticisi” aramaktayız.

GENEL NİTELİKLERPerakende, Döviz, Otel ve Cafe sektörlerinde İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyimli,İnsan Kaynakları işe alım, bordro ve özlük işleri pozisyonunda yöneticilik yapmış,4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve İş Hukuku mevzuatlarına hakim,Tercihen İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın,Analitik düşünme becerisi gelişmiş,Organizasyon & planlama ve raporlama yeteneği gelişmiş olan,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkekler için askerlik engeli bulunmayan.Beyoğlu lokasyonuna ulaşım problemi olmayan. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/hisim-grup-tutku-gida-insan-kaynaklari-yoneticisi-yonetmeni-2572770

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ