FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Hayat Gıda, BEE & YOU ve Koska Helva’yı Çin pazarına açıyor

“Doğudaki Tanıtım Elçilerimiz: Çin’deki Türkler” programında konuşan Hayat Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Sezer, Pınar Süt’ün ürünlerini Çin …

Hayat Gıda, BEE & YOU ve Koska Helva’yı Çin pazarına açıyor

“Doğudaki Tanıtım Elçilerimiz: Çin’deki Türkler” programında konuşan Hayat Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Sezer, Pınar Süt’ün ürünlerini Çin pazarıyla tanıştırdıklarını hatırlatarak “Yakında Koska Helva, BEE & YOU’nun balları ve LuxyBio’nun kozmetik ürünlerini de Çin pazarına açıp, tüketicilerle buluşturacağız” dedi.

“Danayı topluiğne ile kesecek sabır lazım”

Çin pazarına girmek isteyen Türk girişimcilere de seslenen Sezer bu konuda şunları söyledi: “Öncelikle sabırlı olup, Çinlileri anlamaya çalışsınlar. Çin’e açılmadan önce pazarı ve faaliyette bulundukları sektörün pazardaki rekabet durumunu araştırsınlar. Pazarı ve ilgilendikleri sektörü iyi bilen bir firmadan danışmanlık hizmeti alsınlar. Hazırlık komitesinde olduğum Çin Türk Ticaret Odası bünyesinde alanında uzmanlar var, bunlar pazara gireceklere yardımcı olmaya hazır. Yapılan araştırmalar bu tür odaların ülkeler arasındaki ticareti ortalama yüzde 30 arttırdığını ortaya koyuyor. Bunu başarabiliriz. Yeter ki kendimize güvenip, kararlı olalım.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ