FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Ender Yorgancılar “Suriyeliler giderse sanayi çöker” yorumuna cevap verdi

Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, AK Partili Özhaseki’nin ‘Sanayimizi Suriyeliler ayakta tutuyor’ sözlerine tepki gösterdi …

Ender Yorgancılar “Suriyeliler giderse sanayi çöker” yorumuna cevap verdi

Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, AK Partili Özhaseki’nin ‘Sanayimizi Suriyeliler ayakta tutuyor’ sözlerine tepki gösterdi. Yorgancılar “Ülkemizin sanayisi bugünlere Türk mühendisleri Türk çalışanları ile gelmiştir’ dedi.

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Ender Yorgancılar, “Ülkemizin sanayisi bugünlere Türk mühendisleri Türk çalışanları ile gelmiştir. Suriyelilerin gitmesi ile ekonomi ve sanayinin çökmesi fikrine katılmak mümkün değildir” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin Suriyeliler’e yönelik “Bazı şehirlerde sanayiyi onlar ayakta tutuyor” ifadelerine İzmir’den tepki geldi.

Sosyal medya hesabından, isim vermeden Özhaseki’ye yanıt veren Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, “Ülkemizin sanayisi bugünlere Türk mühendisleri Türk çalışanları ile gelmiştir. Suriyelilerin gitmesi ile ekonomi ve sanayinin çökmesi fikrine katılmak mümkün değildir” dedi.

Kaynak: karar.com
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ