FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

‘Bu işte Birlikteyiz’ ile iş arayanlara 13 milyon liralık fayda sağlanacak

Vodafone, “Bu işte Birlikteyiz” platformuyla salgında işini kaybeden bireylerin dijital dünyanın sunduğu kolaylıklardan faydalanarak yeniden iş gücüne katılmasına katkıda bulunmayı hedefliyor.

‘Bu işte Birlikteyiz’ ile iş arayanlara 13 milyon liralık fayda sağlanacak

Vodafone’un “Bu işte Birlikteyiz” yeni nesil beceri geliştirme programı, “Geleceğin Meslekleri” platformu, “Udemy” eğitimleri ve “Birlikteyiz” tarifesinden oluşan “Bu işte Birlikteyiz” platformu, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Mukim Temsilci Yardımcısı Sukhrob Khojimatov ve Habitat Derneği Başkanı Sezai Hazır’ın katılımıyla düzenlenen çevrim içi toplantıda tanıtıldı.

Türkiye’nin de dahil olduğu 13 ülkede hayata geçirilen ve Türkiye’de UNDP ile Habitat Derneği’nin de katkıda bulunduğu platformda, iş arama sürecinde olanlar için kişisel eğitim ve yetenek programlarına erişim imkanının yanı sıra internet içeren indirimli bir tarife de sunulacak.

“Bu işte Birlikteyiz” platformuyla iş arayanlara toplam 13 milyon TL’lik fayda sağlanması hedefleniyor.

“Dijitalleşmenin getirdiği fırsat eşitliğinden herkesin yararlanması gerekiyor”

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, pandeminin bireylerden kurumlara herkesin bağlantıda olabilmesi için teknolojinin ne kadar önemli rolü olduğunu her zamankinden daha net bir biçimde gösterdiğini belirterek, “Amaç odaklı bir şirket olarak, teknolojinin ancak insanla birlikte anlam kazandığına, teknolojinin gücünün insan ruhunun gücüyle birleştiğinde hayatı iyileştirebileceğine inanıyoruz. Yeni marka konumlandırmamızda da teknoloji ve insan birlikteliğinden doğan güçle daha iyi bir geleceğin mümkün olduğuna vurgu yapıyor ve ‘birlikte mümkün’ diyoruz. Bu doğrultuda attığımız ilk adım ‘Bu işte Birlikteyiz’ platformu oldu.” ifadelerini kullandı.

Pandemi sürecinden en çok etkilenen gruplardan birini, işini kaybedenler ya da kötüleşen ekonomik şartlarda iş arama sürecinde olanların oluşturduğunu aktaran Şahin, şunları kaydetti:

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ