FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Bitcoin’in neden yükseldiğini açıklayan Mike Novogratz, yılın son çeyreği için tahminini paylaştı

CNBC’nin Squawk Box programında yakın zamanda yayınlanan bir röportajda, Galaxy Digital kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum …

Bitcoin’in neden yükseldiğini açıklayan Mike Novogratz, yılın son çeyreği için tahminini paylaştı

CNBC’nin Squawk Box programında yakın zamanda yayınlanan bir röportajda, Galaxy Digital kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum fiyatlarının mevcut artışına yol açan nedenleri özetledi.

Ayrıca Novogratz, lider kripto para biriminin 2021’in dördüncü çeyreğinde toparlanmaya devam edeceğine inandığını belirtti.

Kripto para fiyatları neden yükseldi?

İlk olarak 2013-2014’te Bitcoin satın alan ve ETH’nin hâlâ 0,99 dolar olduğu 2015’te Vitalik Buterin’den 500.000 ETH alan eski Goldman Sachs varlık yöneticisi, kripto para rallisinin yeniden başlamasının Walmart ve Amazon’un kripto alanıyla ilgilenmesine bağlı olduğuna inanıyor.

Galaxy Digital CEO’su, finansal yapının çoğunun Blockchain temelinde yeniden inşa edileceğini belirtti.

“Kripto para piyasası ve S&P 500 iyi bir dördüncü çeyrek geçirebilir”

Bitcoin ve Ethereum’a bundan sonra ne olabileceği sorusuna ise Novogratz, kripto para piyasasının sonsuza kadar yükselemeyeceğini ve bu nedenle muhtemelen bu seviyelerde istikrar kazanacağını, konsolide olmaya başlayacağını belirtti. Ancak Novogratz, dördüncü çeyrekte Bitcoin ve diğer kripto varlıklarının rallilerine devam edeceğini inandığını belirtti.

Bu makale ilk olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ