FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Banvit A.Ş. Depo Sorumlusu-Bursa Satış Şube (Geçici Süreli)

Banvit A.Ş. Depo Sorumlusu-Bursa Satış Şube (Geçici Süreli)

Banvit A.Ş. Depo Sorumlusu-Bursa Satış Şube (Geçici Süreli)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI En az lise mezunu veya tercihen Meslek Yüksek Okulu Elektrik, İklimlendirme ve Soğutma bölümlerinden mezun,Depoculuk işinde en az 1 yıl iş deneyimine sahip, Bilgisayar kullanabilen, Organizasyon becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Tercihen sürücü belgesine sahip, Bursa’da ikamet edenSeyahat Engeli Bulunmayan

İŞ TANIMIMal giriş-çıkışlarının kayıtlarını tutmak ve kayıtların kontrolünü gerçekleştirmek,Gelen siparişleri alarak servis yapmakta olan plasiyerlere bildirmek,Envanter hazırlamak, Deponun temizlik ve düzenini sağlamak.

Gıda sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan şirketimizin Bursa Satış Şubesi‘nde görev alacak Depo Sorumlusu arıyoruz.

İlana başvuracak adayların işin gereği farklı lokasyonlarda bulunan şubelere seyahat etmeye uygun olmaları gerekmektedir.


“İşbu iş ilanına başvurmadan önce Banvit’in websitesinde bulunan “Aydınlatma Beyanını”okumanız gerekmektedir. İşbu iş ilanına başvurmanız durumunda bahsedilen aydınlatma beyanını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz addedilecektir.”

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/banvit-a-s-depo-sorumlusu-bursa-satis-sube-gecici-sureli-2595408

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ