FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

AVVA MAĞAZACILIK A.Ş Mağaza Müdürü – İzmir Alaçatı

AVVA MAĞAZACILIK A.Ş Mağaza Müdürü – İzmir Alaçatı

AVVA MAĞAZACILIK A.Ş Mağaza Müdürü – İzmir Alaçatı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren Dido Group 1983 yılında İstanbul’da kuruldu. Dido Group, 2000 yılında ise lisansörü ve yaratıcısı olduğu AVVA markasını lanse etti.

Erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında iddialı bir çıkış yapan AVVA, genç, sofistike, güncel ve özgün çizgisiyle çok kısa sürede stil sahibi erkeklerin ruhunu yansıtan farklı bir moda dili oluşturdu.

AVVA, dünya modasında bir Türk markası olarak beğeni toplamaya devam ederken, özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla, kısa zamanda Türkiye tekstil sektörünün de en önemli markalarından biri oldu.

AVVA’nın kurulduğu 2000 yılından itibaren dünya genelinde yakaladığı itibar ve ticari başarı ile markanın doğduğu ülke olan Türkiye’de de yatırımlarını sürdüren Dido Group; AVVA’yı gerek şirket, gerekse bayi mağazaları aracılığıyla Türkiye’de de güçlü ve bilinen bir marka konumuna getirdi. Markanın Türkiye genelinde 80, yurtdışında ise 50 concept mağazası bulunuyor.

Bugün İtalya, Almanya, Romanya, Rusya, Ukrayna, Fas ,Mısır Suriye ve Lübnan’da mağazaları olan, Amerika’da 600’ün üstünde satış noktası bulunan, 120 ülkede tescillenmiş bir marka konumuna gelen AVVA, dünya genelinde 3 binin üzerinde noktada moda severler ile buluşuyor.

Bugün İtalya, Almanya, Romanya, Rusya, Ukrayna, Fas ,Mısır Suriye ve Lübnan’da mağazaları olan, Amerika’da 600’ün üstünde satış noktası bulunan, 120 ülkede tescillenmiş bir marka konumuna gelen AVVA, dünya genelinde 2 binin üzerinde noktada moda severler ile buluşuyor.
 

Mağaza personelinin performansı ve yönetiminden sorumlu olacak, Mağaza çalışanlarımızın gelişimini sağlayacak, Hedef ve sonuç odaklı çalışacak, müşteri memnuniyetini ön planda tutacak, Keyifli ve dinamik bir ortam yaratıp yönetebilecek, Müşteri odaklı satış politikalarını benimseyecek takım arkadaşları arıyoruz. .

İŞ TANIMITercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık yöneticiliği konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Raporlama ve analiz becerisine sahip, İletişim becerileri yüksek, insan ilişkileri güçlü, Ekip çalışmalarında başarılı, MS Office (Excel, Word) ve NEBİM programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan veya en az 2 yıl tecilli Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/avva-magazacilik-a-s-magaza-muduru-izmir-alacati-2446463

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ