FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

AVİVASA EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. Antalya Satış Yöneticisi

AVİVASA EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. Antalya Satış Yöneticisi

AVİVASA EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. Antalya Satış Yöneticisi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olan AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. iki büyük gücün, Sabancı ve Aviva Plc., birleşmesinden oluşmaktadır. 1500 kişilik kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan AvivaSA ailesi olarak, Türkiye’nin dört bir yanındaki genç yetenekleri, kariyerlerini bizimle veya Sabancı ve Aviva Grubu bünyesindeki anlaşmalı acente ve banka şubelerimizde biriktirmeye bekliyoruz.

Genel Nitelikler:Üniversite mezunu,Tercihen Banka veya Sigorta sektöründe minimum 2 yıl deneyimi olan,En az 2 yıl Direkt Satış ekiplerinin yönetimi, eğitimi ve geliştirilmesi konularında deneyimli,Başarı odaklı,Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek,Performans yönetimi ve başkalarını motive etme konusunda başarılı,Planlama ve organize etme becerileri gelişmiş,Aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,MS Office uygulamalarına hakim,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Antalya’da ikamet eden veya edebilecek.

İŞ TANIMIKendisine bağlı ekibin kaynak gereksinimlerini sağlamak,Sorumlu olduğu bölgenin, şirket tarafından kendisine tebliğ edilmiş olan satış hedeflerini ekibiyle birlikte gerçekleştirmek,Bağlı çalışanların performans ve gelişimlerini takip ederek, ihtiyaçlarını tespit etmek,İşbirliği yapılan kurumlar ile ilişkileri koordine ederek ziyaretlerde bulunmak, ihtiyaçları belirlemek ve üstlerine rapor etmek. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-antalya-satis-yoneticisi-2475066

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ