FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Assan Hanil Kalite Sistem & Laboratuvar & Gkk Yöneticisi

Assan Hanil Kalite Sistem & Laboratuvar & Gkk Yöneticisi

Assan Hanil Kalite Sistem & Laboratuvar & Gkk Yöneticisi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Kibar Holding’in Otomotiv sektöründe hizmet veren Assan Hanil şirketi bünyesinde, İzmit / Asım Kibar O.S.B. lokasyonun ‘da yer alan Fabrikamızda görevlendirmek üzere “Kalite Sistem & Laboratuvar & GKK Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır. 

Üniversitelerin Makine, Endüstri, Metalurji ve Malzeme vb. mühendislik bölümlerinden mezun,Otomotiv sektöründe tercihen en az 5 yıl tecrübeli,IATF 16949 Kalite Sistemi içeriğine hakim,İyi derecede İngilizce bilen.SPC,MSA,PFMEA,PPAP,APQP ve 8D konularında uygulama tecrübesine sahip,Plastik trim parça ve plastik enjeksiyon deneyimi olan,Tercihen SAP programına hakim,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,Kocaeli ilinde ikamet eden/edebilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

İŞ TANIMI

Kalite yönetim sistemi gerekli proseslerin oluşturulmasını, uygulanmasını ve sürekliliğinin sağlanması.İç ve dış denetimleri planlamak, yapılmasını sağlamak, belirlenen uygunsuzlukları sorumlular bazında takip edilmesi ve sonuçlandırılmasını sağlamak.APQP, FMEA, IPK, MSA ve Sürekli İyileştirme çalışmalarına katılım sağlanması.Giriş kalite, laboratuvar ve kalite sistem faaliyetlerinin etkin olarak yapılmasının sağlanması.Tedarikçi kaynaklı problemleri firmalara bildirmek, STA ile birlikte çözüm faaliyetleri başlatmak ve takip edilmesi.Prosedür, talimat, görev tarifi, kalite el kitabının hazırlanması çalışmalarına katılım sağlanması.Bölümlerin PI sonuçlarının raporlanması ve şirket içi yayılımının sağlanması.Yönetim gözden geçirme faaliyetlerinin raporlanması. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/assan-hanil-kalite-sistem-laboratuvar-gkk-yoneticisi-2625787

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ