FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

ARMADA GIDA TİC.SAN.A.Ş Stajyer Mali Müşavir

ARMADA GIDA TİC.SAN.A.Ş Stajyer Mali Müşavir

ARMADA GIDA TİC.SAN.A.Ş Stajyer Mali Müşavir

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI GENEL NİTELİKLER 

Sektörünün lider firmalarından olan Armada A.Ş. her ne kadar 1993 doğumlu görünse de, firmanın kökü 1914 e dayanmaktadır. 1914 te ticaret hayatına atılan aile, deneyimlerine kesintisiz ticari hayatın içinde kalarak 4. kuşağa taşımıştır.

Armada A.Ş. bakliyat, hububat ve yağlı tohum grubunda bulunan emtiaların üretimini, işlemesini, ithalatını, ihracatını ve transit ticaretini yapmaktadır.

Armada A.Ş. pazar olarak 74 ayrı ülkeden; özel firmalar, devlet kuruluşları ve uluslararası gıda yardım organizasyonlarıyla çalışmaktadır.

Uluslararası standartlara önem veren Armada A.Ş., IFS, Helal, Kosher, Sedex, Ohsas, FDA, ISO 9001, ISO 22000, EU Organik, NOP Organik belgeleri ile tüketiciye, çevreye ve çalışanına duyarlı, üstün kalitede üretim prensibine sahip olmasının yanında, sektöründeki tek BRC kalite sertifikalarına sahip oluşuyla evrensel kalitede hizmet anlayışını temsil etmektedir.

·         İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen,Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş,İletişime açık, takım çalışmasına yatkın,İletişim becerileri yüksek, Organizasyon yeteneği güçlü, Analitik yönü kuvvetli, MS Office programlarına aşina, Detaylı ve sistematik takip yapabilen, Enerjik, sorumluluk sahibi, öğrenmeye hevesli,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Tercihen Mersin’de ikamet eden, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış,Tercihen Logo bilen Tek düzen hesap planı ve genel muhasebe kayıtları konusunda tecrübeli

 

İş Açıklaması

Mali mevzuat ve şirket prodürlerini takip ederek muhasebe fonksiyonlarını yerine getirilmesi,Dönemsonu raporlama ve yasal beyanname süreçlerini takip edilmesi,Kasa, banka, çek-senet, cari gibi finansal varlıkların mutabakat ve kontrolünün yapılması,İhracaat, ithalat, fatura, rapor ve beyanname süreçlerini takip edilmesi,Muhasebe mevzuatına uygun olarak kayıtların yapılması,Kdv, muhtasar, damga vergisi, BA-BS, geçici vergi, kurumlar vergisi beyanname süreçlerini takip edilmesi,Mizan kontrolü, ay ve yıl sonu kapanış işlemlerinin yapılması  Masraf formlarının ve alım faturalarının onaylatılması, takibi ve ödeme listesine yazılması,Muhasebe gider hesaplarında istenen çalışmaların yapılması ve talep edilen evrakların hazırlanması,Amirleri tarafından istenen raporlamaların yapılması, belgelerin hazırlanması, gerekirse diğer birimler ile paylaşılması.Gerekli beyannamelerin(kdv, stopaj, ihracat, kurumlar vs.) bildirim sürecine hakim olan – katkı sağlayabilecek,

Mali müşavir ya da stajyer mali müşavir ekip arkadaşı aramaktayız.


Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/armada-gida-tic-san-a-s-stajyer-mali-musavir-2535364

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ