FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Analist Michael van de Poppe, yükseliş beklediği kripto paraları açıkladı

Kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, yükseliş beklediği beş kripto para birimini takipçileri ile paylaştı. Polkadot (DOT …

Analist Michael van de Poppe, yükseliş beklediği kripto paraları açıkladı

Kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, yükseliş beklediği beş kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

Polkadot (DOT)

Yayımladığı yeni bir videoda Van de Poppe, Polkadot’un (DOT) ağır bir direnç alanını ortadan kaldırırsa güçlü bir ralliyi ateşleyebileceğini belirtti.

Cosmos (ATOM)

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para, geliştiricilere veri alışverişi yapabilen farklı blockchain oluşturmada yardımcı olmayı ve merkezi olmayan bir Blockchain İnterneti oluşturmayı amaçlayan bir platform olan Cosmos (ATOM). Van de Poppe’ye göre Cosmos, kritik destek seviyesi olan 16 doları tutmayı başarırsa, yükseliş trendini yeniden başlatabilir.

Tezos (XTZ)

Popüler analistin listesindeki sıradaki kripto para akıllı sözleşmeler platformu Tezos. Van de Poppe’ye göre, XTZ/BTC paritesi 0,00011 BTC’lik direnci kırarsa yüzde 70’in üzerinde yükselerek 0,00019 BTC’ye yükselebilir.

Synthetix (SNX)

Merkezsiz finans platformu Synthetix’e gelince, kripto para stratejisti, kilit bir seviyenin üzerinde kalırsa Bitcoin’e (SNX/BTC) karşı değerinin iki katına çıkabileceğini tahmin ediyor.

Van de Poppe’nin SNX/BTC için hedefleri, şu anda 16,99 dolar değerinde olan 0,00036 BTC ve 0,00042 BTC veya 19,83 dolar.

Chainlink (LINK)

Analistin radarındaki son kripto para, Bitcoin çiftinde merkezi olmayan Oracle platformu Chainlink (LINK/BTC). Van de Poppe’ye göre, LINK/BTC bir yükseliş trendini ateşleyebilmeden önce bir düşüş görebilir.

Van de Poppe, LINK/BTC çiftinin 0,00041 BTC’ye dokunursa ve 0,00045’i destek olarak geri alırsa dibe vurabileceğine inandığının da altını çiziyor.

Bu makale ilk olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ